O szkole

Aerial Dance Studio istnieje od 2009 roku. Szkoła prowadzona jest przez Magdalenę Sztencel – półfinalistkę IV edycji programu Mam Talent!

Aerial Dance Studio to miejsce spotkań ludzi, których łączy pasja do aerial dance, ludzi którzy szukają unikalnej atmosfery do wspólnych treningów, wzajemnej pomocy i możliwości dzielenia się doświadczeniami.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to zespół doświadczonych, ambitnych ludzi, którym dużą satysfakcję sprawia dzielenie się z Wami swoją wiedzą i umiejętnościami. Czynnie występują w różnego rodzaju produkcjach, pokazach czy spektaklach.

Magdalena Sztencel

Założycielka szkoły, posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne i nauczycielskie w zakresie akrobatyki powietrznej. W naszym studio prowadzi na stałe zajęcia z tańca na szarfach, tańca na kole oraz w okresie letnim ze wszystkich technik.

Maciej Czarski

Absolwent Polskiej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w specjalizacji gimnastyka powietrzna. W ADS prowadzi zajęcia z trapezu statycznego.

Maria Gawlik

Posiada ponad 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca w powietrzu. Dużą wagę przywiązuje do ćwiczeń siłowych, pozwalających w konsekwencji wykonywać elementy płynniej i bardziej świadomie.

Karolina Midura

Specjalizuje się w tańcu na szarfach, ma głowę pełną pomysłów jak przez zabawę nauczyć najmłodszych fruwania w powietrzu. Z ADS związana jest od 2014 r.

Mariola Drzewek

Najnowsza instruktorka Aerial Dance Studio. Swoją przygodę z szarfami rozpoczęła w 2014 r.

Rekwizyty

Całoroczne zajęcia w naszej szkole obejmują takie rekwizyty jak: hamak, szarfa, koło oraz trapez statyczny. Prowadzimy również cykliczne warsztaty z liny, trapezu tanecznego, swing pole, sieci powietrznej czy tańca na ścianie.

Szkoła w mediach

Mamy przyjemność dzielić się naszą pasją i szerzyć wiedzę na temat akrobatyki powietrznej również w mediach. Prócz prowadzonych przez nas funpage na Instagramie i Facebooku, pojawiamy się również w gazetach, telewizji śniadaniowej czy radiu. Konkretne publikacje, wywiady czy nagrania możecie znaleźć w zakładce

mówią o nas

Nasze inicjatywy

Naszą misją jest rozpowszechnianie pasji do akrobatyki powietrznej na całym świecie. W tym celu angażujemy się w różnego rodzaju aktywności – między innymi organizowaliśmy:

Aerial Space na Europe Juggling Convention 2012 - największy na świecie konwent żonglerki
Aerial Space na Europe Juggling Convention 2015 - największy na świecie konwent żonglerki
Aerial Space na Europe Juggling Convention 2017 - największy na świecie konwent żonglerki
Magdalena Sztencel oraz część kadry instruktorskiej jest organizatorem Warszawskiej Sceny Variete
Prowadzimy kursy instruktorskie tańca w powietrzu - czyli uczymy jak uczyć.