O klubie

Aerial Dance Studio istnieje od 2009 roku. Szkoła prowadzona jest przez Magdalenę Sztencel – półfinalistkę IV edycji programu Mam Talent!

W sierpniu 2023 przekształciła się w Klub Sportowy Fundacji CIRKA – Aerial Dance Studio

Aerial Dance Studio to miejsce spotkań ludzi, których łączy pasja do aerial dance, ludzi którzy szukają unikalnej atmosfery do wspólnych treningów, wzajemnej pomocy i możliwości dzielenia się doświadczeniami.

zapisz się

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to zespół doświadczonych, ambitnych ludzi, którym dużą satysfakcję sprawia dzielenie się z Wami swoją wiedzą i umiejętnościami. Czynnie występują w różnego rodzaju produkcjach, pokazach czy spektaklach.

Magdalena Sztencel

Założycielka szkoły, posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne i nauczycielskie w zakresie akrobatyki powietrznej. W naszym studio prowadzi na stałe zajęcia z tańca na szarfach, tańca na kole oraz w okresie letnim ze wszystkich technik.

Karolina Midura

Specjalizuje się w tańcu na szarfach, ma głowę pełną pomysłów jak przez zabawę nauczyć najmłodszych fruwania w powietrzu. Z ADS związana jest od 2014 r.

Agnieszka Żukowska

Trenerka po kursie instruktorskim zdanym pod czujnym okiem Magdaleny Sztencel. Uważa, że diabeł tkwi w szczegółach dlatego dużą uwagę skupia na odpowiednim przygotowaniu do treningu.

Iwona Drzymała

Specjalizuje się w tańcu w powietrzu: pole dance, aerial hoop, szarfy, pasy. Dodatkowo znana jest ze swojej ogromnej elastyczności ciała.

Aleksandra Wiśniewska

Specjalizuje się w tańcu na różnych rekwizytach, w tym na szarfach, kole cyrkowym, trapezie statycznym oraz w wymagającej sztuce wyginania ciała, znanej jako kontorsja. Aerial to jej nieprzemijająca pasja, którą nieustannie rozwija i z chęcią dzieli się z innymi.

Maciej Czarski

Absolwent Polskiej Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w specjalizacji gimnastyka powietrzna. W ADS prowadzi zajęcia z trapezu statycznego.

Mariola Drzewek

Swoją przygodę z szarfami rozpoczęła w 2014 r. Z wykształcenia księgowa wpadła do Aerial Dance Studio na jedne zajęcia żeby zobaczyć „co to jest?” i … została na stałe ;) W roku 2017 ukończyła kurs instruktorski i rozpoczęła praktyki. Od tamtej pory cały czas rozwija swoje umiejętności zarówno jako instruktorka jak i adeptka tej sztuki.

Rekwizyty

Całoroczne zajęcia w naszej szkole obejmują takie rekwizyty jak: hamak, szarfa, koło oraz trapez statyczny. Prowadzimy również cykliczne warsztaty z liny, trapezu tanecznego, swing pole, sieci powietrznej czy tańca na ścianie.

Szkoła w mediach

Mamy przyjemność dzielić się naszą pasją i szerzyć wiedzę na temat akrobatyki powietrznej również w mediach. Prócz prowadzonych przez nas fanpage na Instagramie i Facebooku, pojawiamy się również w gazetach, telewizji śniadaniowej czy radiu. Konkretne publikacje, wywiady czy nagrania możecie znaleźć w zakładce

mówią o nas

Nasze inicjatywy

Naszą misją jest rozpowszechnianie pasji do akrobatyki powietrznej na całym świecie. W tym celu angażujemy się w różnego rodzaju aktywności – między innymi organizowaliśmy:

Aerial Space na Europe Juggling Convention 2012 - największy na świecie konwent żonglerki
Aerial Space na Europe Juggling Convention 2015 - największy na świecie konwent żonglerki
Aerial Space na Europe Juggling Convention 2017 - największy na świecie konwent żonglerki
Magdalena Sztencel oraz część kadry instruktorskiej jest organizatorem Warszawskiej Sceny Variete
Prowadzimy kursy instruktorskie tańca w powietrzu - czyli uczymy jak uczyć.
Współpracujemy od listopada 2019 r. ze sklepem Taniec w Powietrzu, przez co nasi uczniowie mogą robić aerialowe zakupy ze zniżką. W sprawie zniżki, prosimy o kontakt z biurem!
Współpracujemy od listopada 2019 r. ze sklepem Kuglarstwo, przez co nasi uczniowie mogą robić aerialowe zakupy ze zniżką. W sprawie zniżki, prosimy o kontakt z biurem!